Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Świętokrzyski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Główne kierunki naszej działalności to:

Pomoc w zakresie ochrony i profilaktyki zdrowia – potocznie mówi się o pomocy chorym. Jednak w naszym przypadku pragniemy pójść o krok dalej i pomagać nie tylko osobom chorym, ale również takim, które są potencjalnie zagrożone chorobom. Niestety wciąż jeszcze tak mało mówi się na temat profilaktyki. Nasza organizacja roi wszystko, by ten temat stał się kluczem do zachowania zdrowia w naszym społeczeństwie. Organizujemy liczne programy, które mają w tym pomóc. Są to np.:

Na sercu leża nam również osoby gorzej sytuowane, głodne lub niedożywione. W tym celu organizujemy zbiórki i wydawanie żywności.

Pomoc potrzebującym – realizujemy projekt  „Bądź solidarny w potrzebie”, który polega na udzielaniu konkretnej, doraźnej pomocy materialnej osobom znajdującym  się w trudnej sytuacji życiowej i finansowej. Również pomoc w zakresie ochrony i profilaktyki zdrowia jest jednym z głównych naszych działań.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Świętokrzyski
ul. Kąpielowa 3
25-530 Kielce

Nr konta bankowego:
10 2030 0045 1110 0000 0270 6710

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie świętokrzyskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 729 125 471


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij